Tvorba web stránok

Vieme čo robíme a robíme to dobre

Profesionálne navrhnutá a spracovaná web stránka je ideálnym odrazovým mostíkom ako úspešne prezentovať vašu spoločnosť na internete. Pri tvorbe web stránok vždy zohľadňujeme požiadavky klienta a moderné trendy vo web dizajne. Záleží nám na tom, aby vaše web stránky boli dizajnovo atraktívne, používateľsky príjemné a technologicky pokrokové, lebo len tak môžete byť v online priestore úspešní.

Dizajn a programovanie
web stránky na mieru

Všetky web stránky, ktoré sme vytvorili, sú navrhnuté a naprogramované na mieru potrebám klienta. Nepoužívame cudzie šablóny a všetky web stránky sme vytvorili takpovediac od nuly. Vďaka tomu vieme flexibilnejšie reagovať na požiadavky klienta. Vieme bez broblémov upraviť náš layoute web stránky, či doprogramovať funkcionalitu ktorú klient aktuálne potrebuje.

Vaša stránka sa zmestí
do každého mobilu

Stále viac a viac ľudí si prezerá web stránky na mobilných telefónoch. Na tento fakt sme sa pred niekoľkými rokmi rozhodli reagovať aj my a vytvorili sme takzvaný responzívny framework Responsee. Jedná sa o súbor pravidiel, ktoré nám a iným web developerom zjednodušujú návrh layoutu web stránky prispôsobeného pre mobilné zariadenia. V súčasnosti môžeme povedať, že sme hrdí tvorcovia úspešného projektu, ktorého výhody využívajú tisíce vývojárov po celom svete. Všetky naše web stránky sú na frameworku Responsee postavené. Vďaka tomu sa teda zobrazujú správne na všetkých mobilných zariadeniach.

Prehľadná personalizovaná
administrácia obsahu

Základom každej nami vytvorenej web stránky je prehľadná administrácia obsahu. Klienti si tak pohodlne upravia texty, pridajú fotografie či zmenia údaje bez nutnosti znalosti programovania. Administrácia webu je podobná kancelárskemu programu Word, vďaka čomu sa v nej dokáže orientovať aj menej počítačovo zdatný užívateľ.

Top referencie

Povedali o nás