Prečo Vision Design?

Kreativita

Snažíme sa tvoriť nové, jedinečné a nápadité koncepty, ktoré vás i nás posúvajú vpred.

Dizajn

Náš dizajn je spojením atraktívneho vzhľadu a 100% funkčnosti, vďaka čomu oslovuje svojich príjemcov.

Precíznosť

Pozornosť venujeme každému detailu, pretože sme presvedčení, že na maličkostiach záleží.

Naša story

Spustenie projektu Logo Generator Pro

Takmer rok sme pracovali na našom projekte generátora lôg. Projekt sme vytvorili doslova od nuly. Museli sme naprogramovať kompletne celú logiku generovania loga vo vektorovom formate a logo manuálu vo formáte PDF. Vygenerované logo si môže užívateľ pohodlne zakúpiť a ľubovoľne používať.

2019

Spustenie predaja platených šablón web stránok na projekte Responsee

Od samého začiatku boli súčasťou projektu Responsee aj jednoduché šablóny web stránok zdarma. Prišiel ale čas keď sme sa rozhodli spraviť projekt nejakým spôsobom zárobkovým. Rozhodli sme sa vytvoriť niekoľko pokročilých profesionálnych šablón web stránok, ktoré si môžu užívatelia priamo na stránke Responsee zakúpiť. Dnes viem, že toto rozhodnutie bolo správne.

2016

Začiatok spolupráce na projekte EU JAHWF

V roku 2015 sme sa stali víťazom verejnej súťaže na obrendovanie projektu Európskej únie do ktorého je zapojené aj Ministerstvo zdravotníctva SR. Súčasťou zadania bolo vytvorenie loga, hlavičkového papiera, obálok a PPT prezentácie a rozsiahleho webového portálu.

2015

Spustenie projektu Responsee

Stále viac a viac ľudí si prezerá web stránky na mobilných telefónoch. Na tento fakt sme sa rozhodli reagovať aj my a vytvorili sme takzvaný responzívny framework Responsee. Jedná sa o súbor pravidiel, ktoré nám a iným web developerom zjednodušujú návrh layoutu web stránky prispôsobeného pre mobilné zariadenia. V súčasnosti môžeme povedať, že sme hrdí tvorcovia úspešného projektu, ktorého výhody využívajú tisíce vývojárov po celom svete.

2013

Začiatok spolupráce zo spoločnosťou McGrath&Arthur

V roku 2012 nás oslovila právnická spoločnosť McGrath&Arthur s požiadavkou na vytvorenie imidžového prezentačného materiálu a novej rozsiahlej prezentačnej web stránky.

2012

Náš prvý vyhratý tender pre spoločnosť Sagitta

V roku 2011 sme vyhrali náš prvý tender pre významnejšiu spoločnosť. Stali sme sa hlavným dodávateľom grafiky pre všetky printové a online prezentačné materiály pre spoločnosť Sagitta, ktorá je popredný výrobca a predajca okuliarových šošoviek na Slovensku.

2011

Založenie grafického štúdia Vision Design

Počiatky grafického štúdia Vision Design siahajú do roku 2010. V tom čase nieslo štúdio názov vision design - creative studio a svojim klientom ponúkalo výhradne tvorbu printových materálov a korporátnej identity. V roku 2012 sme oficiálne rozšírili svoje ponúkané služby o tvorbu web stránok. Dnes je Vision Design stabilným grafickým štúdiom s komplexnou ponukou služieb.

2010

Povedali o nás